ATM

 
 
 
 
 
 

Farklı bankalara ait ATM seçenekleri ile ziyaretçilerimize bankalarına erişim olanağı sunuyoruz.


Baby Care

 
 
 
 
 
 

Bebeğinizle geldiğinizde Alışveriş Merkezimizde çok rahat edin istiyoruz. Lavabo, bebek alt değişim ünitesi, oturma ve emzirme alanları bulunan bebek bakım odalarımızda bütün annelere rahatlık ve konfor sunuyoruz.


Baby Stroller

 
 
 
 
 
 

Bebekli ziyaretçilerimiz, Alışveriş Merkezimizdeki bebek arabalarını giriş kapılarımızdaki güvenlik personelimizden kimlik karşılığında teslim alıp ücretsiz olarak kullanabiliyor.


Çilingir

 
 
 
 
 
 

Ziyaretçilerimiz, çilingir ve anahtar ihtiyaçlarında açılıştan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arasında) Alışveriş Merkezimizde çözüm bulabiliyor.


Dijital Yönlendirme Panoları

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizdeki dijital yönlendirme panolarından yararlanarak ziyaretçilerimiz aradığı mağazayı ya da değerlendirmek istediği kampanya, katılmak istediği etkinlik, izlemek istediği film vb. hakkındaki bilgileri kolayca bulabiliyor.


Disabled Services

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin her açıdan engelli dostu olması bizim için büyük önem taşıyor. Farklı noktalarda kolay erişim sağlanabilen engelli tuvaletlerimiz yer alıyor.


E-Charge

 
 
 
 
 
 

Adana’da ilk halka açık Eşarj kurulumu olan bu istasyon, aynı anda 2 araca hizmet verebiliyor; elektrikli araç kullanıcıları 1 saat içinde 150km’ye kadar menzil alabiliyor. Hem yenilikçi hem de çevreci bir bakış açısıyla kurulumu gerçekleştirilen bu şarj istasyonları, Dünya’da ki tüm elektrikli araçlar ile uyumlu ve Renault Zero Emission Ready, Volvo Healthcheck, BMW Charge Now sertifikalarına sahip Türkiye’deki tek marka konumundadır. Esarj Elektrikli Araç Şarj Sistemleri A.Ş., mevcut durumda Türkiye genelinde 143istasyon - 24 hızlı sarj istasyonu ve 243 nokta ile en yaygın şarj istasyon ağına sahiptir.


Free Parking Lot

 
 
 
 
 
 

Bütün ziyaretçilerimiz, Alışveriş Merkezimizin geniş kapasiteli açık otoparkından ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Ayrıca motorsikletli ve bisikletli ziyaretçilerimiz için de park hizmeti mevcut.


Hayal Ortağım

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimiz görme engelli ziyaretçilerimiz için de her zaman keyifli ve her yönden kolaylıklarla dolu. Turkcell Hayal Ortağım aplikasyonu, kulaklık aracılığı ile verdiği “LCW sağ tarafta, bayan WC sol tarafta” vb. yönlendirme ve bilgiler sayesinde görme engelli ziyaretçilerimizin AVM’mizde rahatlıkla yön bulmalarına ve ilerlemelerine yardım ediyor.


Kids Street

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizdeki çocuk parkı, minik ziyaretçilerimiz için keyifle tasarlandı. Parkımızda birbirinden eğlenceli oyuncaklar, çocukların sosyalleşmesine katkı sağlıyor.


Lost & Found

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde eşyasını kaybeden ziyaretçilerimiz, güvenlik birimimize bağlı Kayıp Eşya Ofisimize başvuru yapabiliyor.


Mama Sandalyesi

 
 
 
 
 
 

Bebekli ziyaretçilerimizin rahat yemek yiyebilmeleri ve bebeklerini rahat besleyebilmeleri için Alışveriş Merkezimizde mama sandalyelerimiz bulunuyor.


Medical Room

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimiz, olası sağlık sorunlarına anında müdahale imkanı da sunuyor. Açılışımızdan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arası) hizmete açık olan sağlık odamızda sağlık personeli bu saatler arasında sürekli olarak görev yapıyor.


Prayer Room

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde bulunan mescit, bay ve bayan alanları ayrı olmak üzere her gün açılışımızdan kapanışa kadar (10:00 – 22:00 saatleri arası) hizmet veriyor. Ayrıca abdesthanemiz de bulunuyor.


Public Phones

 
 
 
 
 
 

1 adet ankesörlü telefon vardır.


Recreational Points

 
 
 
 
 
 

Burada bizimle geçirdiğiniz bütün zamanların keyfini doyasıyla çıkartın istiyoruz. Alışveriş Merkezimizde açık ve kapalı alanlarda ziyaretçilerimizin dinlenmesi için farklı noktalarda çok keyifli dinlenme seçenekleri sunuyoruz.


Taxi

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde bulunan taksi durağından ziyaretçilerimiz 7/24 hizmet alabiliyor.


Terzi

 
 
 
 
 
 

Kıyafet tadilatları için Alışveriş Merkezimizde açılışımızdan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arası) ziyaretçilerimize hizmet veren bir terzi bulunuyor.


Toplu Taşıma

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin giriş kapısına çok yakın bölgede bulunan otobüs ve dolmuş durakları, ziyaretçilerimizin şehrin her yerine kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyor.


WC

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin kolay erişilebilen farklı noktalarında kadın ve erkek tuvaletlerimizle birlikte aile ve çocuk tuvaletleri ve hem alaturka hem alafranga tuvalet seçeneklerimiz bulunuyor.


Wheel Chair

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin bütün kapılarında olmak üzere tekerlekli sandalyelerimiz bulunuyor. Ziyaretçilerimiz, tekerlekli sandalyeleri kimlik karşılığında ücretsiz olarak kullanabiliyor.


WiFi

 
 
 
 
 
 

Ziyaretçilerimiz Alışveriş Merkezimizin bütün alanlarında ücretsiz wispotter hattı sayesinde internete erişim sağlayarak her an online olabiliyor.