Ziyaretçilerini fiyat ve seçenek açısından çok avantajlı alışverişin yanı sıra eğlenceyle ve kültürel etkinliklerle de buluşturan M1  Adana Alışveriş Merkezi, Adana’da her mevsimi en konforlu ve en keyifli şekilde geçirebileceğiniz şekilde tasarlandı.

Burada bulunduğunuz her anı fırsata dönüştürmek için sık sık büyük ödüllü kampanyalar düzenleyen, alışverişi eğlence ile bir arada sunan M1  Adana Alışveriş Merkezi’nin markaları arasında Türkiye’nin ve dünyanın en iyileri bulunuyor.

Carrefoursa Hipermarket, Media Markt, Koçtaş, Cinemaximum, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, YKM, H&M, Marks&Spencer, Gap, Mango, Koton, Teknosa, Goldpark ve Paşabahçe gibi ulusal ve uluslarararası pek çok marka ile sizi buluşturan M1 Adana Alışveriş Merkezi, her mevsim ferah ortamı ile kentin en cazip alanlarından biri.

Nefis lezzet alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle de alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.