Fiba Grubu’nun 30 yıla yakın finans ve finans dışı sektör deneyimini, gayrimenkul deneyimi ile birleştiren FİBA Commercial Properties, ulusal ve uluslararsı platformda önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarındandır.
Mevcut portföyünde 10 alışveriş merkezi başta olmak üzere, 600.000 m2 kiralanabilir alan, 1000’i aşkım marka ve mağaza, 4 ofis binası, 3 rezidans ve 2 sineması bulunan Fiba  Commercial Properties; Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da operasyonlarına devam etmektedir. Edindiği bu tecrübelerle diğer paydaşlarının yatırımlarına da değer katma hedefiyle 2018 yılının son çeyreğinde FİBA Commercial Property Management’ı kurdu.

FİBA Commercial Property Management Portföy:
İnegöl AVM ( Türkiye ), Gebze Center ( Türkiye ), M1 Adana ( Türkiye ), M1 Konya ( Türkiye ), Bucuresti Mall (Romanya), Plaza Romania ( Romanya), Malldova ( Moldova ), Starmall ( Çin ), Anchor Plaza Ofis ( Romanya ), Metropol Plaza ( Romanya ), Plaza Romania Ofis ( Romanya ), Ofishane ( Türkiye ), Incity Rezidans ( Romanya ), Select Rezidans ( Romanya ), Pallady Towers Rezidans ( Romanya ), Moviplex ( Romanya )

https://fibacp.com.tr/