Basın Bülteni

Dünya Kadınlar Günü

Dünya Kadınlar Günü Hayatın Merkezi M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi'nde herşey kadınlar için...

Ailemle Mangala Oynuyorum

Ailemle Mangala Oynuyorum M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezinde Ailemle Mangala Oynuyorum. Çüzder (Çukurova Üstün Zekalılar Derneği) ve M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi işbirliği ile 21-22 Şubat 2015 tarihlerinde M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezinde dünyaca kabul görmüş tek zeka oyunumuz olan Mangala Etkinliği gerçekleşti.

Sömestr Etkinliği

Sömestr Etkinliği M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezinde tatil eğlencesi 24 ocak-8 şubat günleri arasında çeşitli yaş grupları için hem eğlendirici hem kişisel gelişimi destekleyici etkinlikler hazırlandı

Alışverişiniz Mercedes'e Dönüşebilir.

Alışverişiniz Mercedes'e Dönüşebilir. Hayatın Merkezi M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, avantajlı,kazançlı ve eğlenceli kampanyalarla ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor.

Hayat Seninle Güzel

Hayat Seninle Güzel M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi 15 Yaşında

Daha çok al, daha çok kazan

Daha çok al, daha çok kazan M1 MERKEZ ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’Nİ 25 AĞUSTOS- 05 EYLÜL SÜRESİNCE ZİYARET EDENLER HAFTAİÇİ HERGÜN YAPACAKLARI ALIŞVERİŞLE ANINDA HEDİYE KAZANACAK.

Türkkızılay’ı 02 Şubat 2014 Pazar günü Hayatın Merkezi’ndeydi…

 Türkkızılay’ı 02 Şubat 2014 Pazar günü Hayatın Merkezi’ndeydi… M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi önemli bir Sosyal Sorumluluk projesine daha destek verdi: Seyhan Rotaract Kulübü koordinasyonu’nda 10. Grup Kulüpleri (Adana, Çukurova, Tepebağ,Güney, Antakya ve İskenderun Rotaract Kulüpleri ) tarafından destek verilen etkinlik; 02 Şubat’ta gerçekleştirildi.

Otizm Farkındalık Günü Sergisi Hayatın Merkezi’nde… M1 MERKEZ ADANA AVM’DE ÇOK ÖZEL BİR SERGİ ADANALILARLA BULUŞTU.

Otizm Farkındalık Günü Sergisi Hayatın Merkezi’nde… M1 MERKEZ ADANA AVM’DE ÇOK ÖZEL BİR SERGİ ADANALILARLA BULUŞTU. T.C Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki Kazım Karabekir Özel Uygulama Merkezi ile kardeş okul Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi birlikte “Ağır Otizmli Çocuklar Farkındalık Günü” sebebiyle 4-5-6 Nisan günleri özel etkinlikler düzenledi.

Ülkemizin önde gelen eğlence kanalı Show TV seçmelerine katıl, Türkiye seni tanısın! YETENEKLİ ADANALILAR “ÇAĞLA ŞİKEL VE ALİŞAN’LA “ YURDUM İNSANI”NDA YER ALABİLİR.

Ülkemizin önde gelen eğlence kanalı Show TV seçmelerine katıl, Türkiye seni tanısın! YETENEKLİ ADANALILAR “ÇAĞLA ŞİKEL VE ALİŞAN’LA  “ YURDUM İNSANI”NDA YER ALABİLİR. Show TV’de yayınlanan “Yurdum İnsanı “ programının Adana seçmeleri 25-26 Ocak tarihlerinde saat 11.00-20.00 arasında Bölgenin ve Adana’nın en köklü Alışveriş Merkezi M1 Merkez Adana AVM’de yapılacak.

M1 MERKEZ ADANA AVM MEDIA MARKT MAĞAZASI’NDA SON TEKNOLOJİ HARİKASI GALAXY S5 AKILLI TELEFON LANSMANI 11 NİSAN GÜNÜ YAPILACAK.

 M1 MERKEZ ADANA AVM MEDIA MARKT MAĞAZASI’NDA SON TEKNOLOJİ HARİKASI GALAXY S5 AKILLI TELEFON LANSMANI 11 NİSAN GÜNÜ YAPILACAK. Türkiye’nin önde gelen Teknoloji Marketi “Media Markt”, teknoloji devi Samsung’un en son akıllı teknoloji telefonu Galaxy S5’i 11 Nisan Cuma günü“Hayatın Merkezi” M1 Merkez Adana AVM’deki mağazasında müşterilerine lanse edecek. Tüm Adanalıların ve Adana’yı ziyaret edenlerin heyecanla beklediği teknoloji harikası Galaxy S5, aynı gün tüm mağazalarda da satışa çıkacak

KÖKLÜ EĞİTİM KURUMU’NA DESTEK

KÖKLÜ EĞİTİM KURUMU’NA DESTEK Adana’nın 125 yıllık köklü eğitim kurumu “Adana Erkek Lisesi” eski ve yeni mezunları, M1 Merkez Adana AVM’de buluştu.

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE BU YILDA 1 MERKEZ ADANA AVM’DE AÇILAN TARİHİ PUL SERGİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE BU YILDA 1 MERKEZ ADANA AVM’DE AÇILAN TARİHİ PUL SERGİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI. M1 Merkez Adana AVM, yarınımızı emanet edeceğimiz çocuklarımıza Pul Koleksiyonculuğunu aşılamak amacıyla çok önemli bir “Pul Koleksiyonu Sergisi”ne evsahipliği yaptı.

Hayatın Merkezi’nde Duygusal ve Özel Bir Sergi… DR. EKREM TOK RUH SAĞLIĞI HASTANESİ, ÇUKUROVA VE SARIÇAM TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNİN DÜZENLEDİKLERİ SERGİ AÇILIŞINI VALİ YARDIMCISI MUSTAFA YÜKSEL KARADAĞ YAPTI.

Hayatın Merkezi’nde Duygusal ve Özel Bir Sergi… DR. EKREM TOK RUH SAĞLIĞI HASTANESİ,  ÇUKUROVA VE SARIÇAM TOPLUM RUH SAĞLIĞI  MERKEZİNİN DÜZENLEDİKLERİ SERGİ AÇILIŞINI VALİ YARDIMCISI MUSTAFA YÜKSEL KARADAĞ YAPTI. M1 Merkez Adana AVM yine çok özel ve duygusal bir sergiye evsahipliği yaptı. Bu özel ve duygusal serginin açılışına Vali Yardımcısı Mustafa Yüksel Karadağ, Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Kemal Kiraz ve Hastane Yöneticisi Dr. Ramazan Tangur bizzat katıldı.

“Hayatın Merkezi”nde Değiş Tokuş, Eğitime Dokunuş” AC GİYİM KİP MAĞAZASI’NIN MERSİN ÜNİVERSİTESİ İLE YAPTIĞI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ M1 MERKEZ ADANA AVM’DE DESTEKLİYOR.

“Hayatın Merkezi”nde Değiş Tokuş, Eğitime Dokunuş”  AC GİYİM KİP MAĞAZASI’NIN MERSİN ÜNİVERSİTESİ İLE YAPTIĞI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ M1 MERKEZ ADANA AVM’DE DESTEKLİYOR. M1 Merkez Adana AVM’deki AC Giyim KİP Mağazası da “Değiş – Tokuş, Eğitime Dokunuş” kampanyası çerçevesinde; hayırseverlerin yıpranmamış kıyafetlerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor.

Etkinliklerde katılımcılara 3.000 Türk Bayrağı hediye edildi. 23 Nisan Hayatın Merkezi’nde Coşkuyla Kutlandı. M1 MERKEZ ADANA AVM’DE BİLTEST OKULLARIYLA YAPILAN 23 NİSAN KUTLAMALARI ÇOK ANLAMLI VE EĞLENCELİ OLDU.

 Etkinliklerde katılımcılara 3.000 Türk Bayrağı hediye edildi. 23 Nisan Hayatın Merkezi’nde Coşkuyla Kutlandı. M1 MERKEZ ADANA AVM’DE BİLTEST OKULLARIYLA YAPILAN 23 NİSAN KUTLAMALARI ÇOK ANLAMLI VE EĞLENCELİ OLDU. Adana Biltest Okulları işbirliğiyle 23 Nisan Çarşamba günü M1 Merkez Adana AVM’de yapılan 23 Nisan kutlamalarında çocuklarımız ve aileleri çok değişik, tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirdiler. Günboyu özel sahne showları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar,sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukların ve ailelerin katılımıyla yapıldı.

23 Nisan Kutlamaları Hayatın Merkezi’nde... M1 MERKEZ ADANA AVM’DE BİLTEST OKULLARIYLA YAPILACAK 23 NİSAN KUTLAMALARI ÇOK ANLAMLI VE EĞLENCELİ OLACAK.

 23 Nisan Kutlamaları Hayatın Merkezi’nde... M1 MERKEZ ADANA AVM’DE BİLTEST OKULLARIYLA YAPILACAK 23 NİSAN KUTLAMALARI ÇOK ANLAMLI VE EĞLENCELİ OLACAK. Adana Biltest Okulları işbirliğiyle 23 Nisan Çarşamba günü M1 Merkez Adana AVM’de yapılacak 23 Nisan kutlamalarında çocuklarımız ve aileleri çok değişik, tematik, renkli ve eğlenceli bir gün geçirecekler. Günboyu özel sahne showları, müzik dinletileri, çeşitli yarışmalar,sürpriz hediye kazanma imkanları, palyaço, yüz boyama, resim yapma gibi interaktif etkinlikler çocukları ve aileleri bekliyor.